Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Leśniów Wielki

Leśniów Wielki, lubuskie

  • 640 000 zł
  • 6 400 m²
  • 100 zł/m²

Zdjęcie

Ryszard Rudzki

Skontaktuj się

Działka rolna Leśniów Wielki

Leśniów Wielki, lubuskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

640 000 zł

6 400 m²

100 zł/m²

Działka rolna Leśniów Wielki

Zaktualizowane: 21 maja 2026

640 000 zł 6 400 m² 100 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 640 000 zł (100 zł/m²)
  • Forma własności: własność

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w miejscowości Leśniów Wielki, w gminie Czerwieńsk, w powiecie zielonogórskim, województwie lubuskim. To spokojna, zielona okolica w niedalekiej odległości od Zielonej Góry, idealna dla osób szukających przestrzeni, prywatności i kontaktu z naturą. Leśniów Wielki jest miejscowością położoną w administracyjnych granicach gminy Czerwieńsk, w powiecie zielonogórskim. (...)

Agent

Ryszard Rudzki

609 542...

609 542 837

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ryszard Rudzki

609 542...

609 542 837

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: